MART AYI AKADEMİK TAKVİMİ

1 MART PAZAR
 
 
 
 
 
 
 
 
2 MART PAZARTESİ 3 MART SALI 4 MART ÇARŞAMBA 5 MART PERŞEMBE 6 MART CUMA 7 MART CUMARTESİ 8 MART PAZAR
 
 
 
 
ISBO Matematik sınavı 4,5,6,7,8. sınıflar ISBO Bilgisayar sınavı 5,6,7,8. sınıflar TALES SINAVI Dünya Kadınlar Günü
9 MART PAZARTESİ 10 MART SALI 11 MART ÇARŞAMBA 12 MART PERŞEMBE 13 MART CUMA 14 MART CUMARTESİ 15 MART PAZAR
Okulistik Sınavı -4 (2,3,4,5,6,7,8) VONO Sınavı-3 8. sınıflar  
 
 
 
16 MART PAZARTESİ 17 MART SALI 18 MART ÇARŞAMBA 19 MART PERŞEMBE 20 MART CUMA 21 MART CUMARTESİ 22 MART PAZAR
VONO Sınavı-3 (5,6,7. Sınıflar)  
 
 
 
23 MART PAZARTESİ 24 MART SALI 25 MART ÇARŞAMBA 26 MART PERŞEMBE 27 MART CUMA 28 MART CUMARTESİ 29 MART PAZAR
Türkçe 1. Yazılı (ort) Din Kül. 1. yazılı (4.sın) Mat. 1. Yazılı (ort) insan hk. 1.yazılı (4.sın) Fen Bil. 1. Yazılı (ort) Trafik 1.yazılı (4.sın) Sosyal Bil. 1. Yazılı (ort) Sosyal 1.yazılı (4.sın) İngilizce 1. Yazılı (ort) Fen bil. 1. Yazılı (4. Sın) BİLSEM 1. Sınıflar  
 
 
 
30 MART PAZARTESİ 31 MART SALI
ÖZDEBİR sınav 3 (5, 6, 7, 8. Sın) Matematik 1.yazılı (4.sın) Din kültür 1. Yazılı(ort.) Türkçe 1.yazılı (4.sın)  
 
 
 
 
 
 
 

ŞUBAT AYI AKADEMİK TAKVİMİ

01.02.2020 CUMARTESİ 02.02.2020 PAZAR
 
 
 
 
3. sınıflar BİLSEM sınavı
03.02.2020 PAZARTESİ 04.02.2020 SALI 05.02.2020 ÇARŞAMBA 06.02.2020 PERŞEMBE 07.02.2020 CUMA 08.02.2020 CUMARTESİ 09.02.2020 PAZAR
2019-2020 3. Dönem başlangıç Veli bilgilendirme toplantısı  
 
 
 
10.02.2020 PAZARTESİ 11.02.2020 SALI 12.02.2020 ÇARŞAMBA 13.02.2020 PERŞEMBE 14.02.2020 CUMA 15.02.2020 CUMARTESİ 16.02.2020 PAZAR
 
 
 
 
17.02.2020 PAZARTESİ 18.02.2020 SALI 19.02.2020 ÇARŞAMBA 20.02.2020 PERŞEMBE 21.02.2020 CUMA 22.02.2020 CUMARTESİ 23.02.2020 PAZAR
17-21 Şubat MATBEG SINAVI  
 
 
 
24.02.2020 PAZARTESİ 25.02.2020 SALI 26.02.2020 ÇARŞAMBA 27.02.2020 PERŞEMBE 28.02.2020 CUMA 29.02.2020 CUMARTESİ
2. SINIFLAR BİLSEM sınavı  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ARALIK AYI AKADEMİK TAKVİMİ

01.12.2019 PAZAR
 
 
 
 
02.12.2019 PAZARTESİ 03.12.2019 SALI 04.12.2019 ÇARŞAMBA 05.12.2019 PERŞEMBE 06.12.2019 CUMA 07.12.2019 CUMARTESİ 08.12.2019 PAZAR
İlkokul OKULİSTİK DENEME Ortaokul OKULİSTİK DENEME  
 
 
 
09.12.2019 PAZARTESİ 10.12.2019 SALI 11.12.2019 ÇARŞAMBA 12.12.2019 PERŞEMBE 13.12.2019 CUMA 14.12.2019 CUMARTESİ 15.12.2019 PAZAR
Yerli Malı Haftası  
 
 
 
16.12.2019 PAZARTESİ 17.12.2019 SALI 18.12.2019 ÇARŞAMBA 19.12.2019 PERŞEMBE 20.12.2019 CUMA 21.12.2019 CUMARTESİ 22.12.2019 PAZAR
 
 
 
 
23.12.2019 PAZARTESİ 24.12.2019 SALI 25.12.2019 ÇARŞAMBA 26.12.2019 PERŞEMBE 27.12.2019 CUMA 28.12.2019 CUMARTESİ 29.12.2019 PAZAR
Türkçe Yazılı ORTAOKUL Matematik Yazılı ORTAOKUL Fen Bilgisi Yazılı ORTAOKUL Sosyal Bilgiler Yazılı ORTAOKUL Din Kültürü Yazılı ORTAOKUL Özdebir Sınavı ORTAOKUL  
 
 
 
30.12.2019 PAZARTESİ 31.12.2019 SALI
İngilizce Yazılısı ORTAOKUL Yılbaşı Balosu  
 
 
 
 
 
 
 

KASIM AYI AKADEMİK TAKVİMİ

01.11.2019 CUMA 02.11.2019 CUMARTESİ 03.11.2019 PAZAR
 
 
 
 
ORTAOKUL FEN 1. YAZILI
04.11.2019 PAZARTESİ 05.11.2019 SALI 06.11.2019 ÇARŞAMBA 07.11.2019 PERŞEMBE 08.11.2019 CUMA 09.11.2019 CUMARTESİ 10.11.2019 PAZAR
ORTAOKUL SOSYAL BİLGİLER /İNKLAP TARİHİ 1. YAZILI ORTAOKUL DİN KÜLTÜRÜ 1. YAZILI ORTAOKUL İNGİLİZCE 1. YAZILI 4. SINIF DİNKÜLTÜRÜ 1.YAZILI 4. SINIF TRAFİK GÜVENLİĞİ 1. YAZILI ÖZDEBİR DENEME ATATÜRK Ü ANMA
11.11.2019 PAZARTESİ 12.11.2019 SALI 13.11.2019 ÇARŞAMBA 14.11.2019 PERŞEMBE 15.11.2019 CUMA 16.11.2019 CUMARTESİ 17.11.2019 PAZAR
4. SINIF İNSAN HAKLARI VE YURTTAŞLIK 1. YAZILI 4. SINIF SOSYAL BİLGİLER 1. YAZILI 4. SINIF FEN BİLGİLERİ 1. YAZILI 4. SINIF MATEMATİK 1. YAZILI 1.DÖNEM BİTİŞ/ VONO DENEME  
 
 
 
18.11.2019 PAZARTESİ 19.11.2019 SALI 20.11.2019 ÇARŞAMBA 21.11.2019 PERŞEMBE 22.11.2019 CUMA 23.11.2019 CUMARTESİ 24.11.2019 PAZAR
 
 
 
 
25.11.2019 PAZARTESİ 26.11.2019 SALI 27.11.2019 ÇARŞAMBA 28.11.2019 PERŞEMBE 29.11.2019 CUMA 30.11.2019 CUMARTESİ
2.DÖNEM BAŞLANGIÇ  
 
 
 
İLKOKUL-ORTAOKUL VELİ TOPLANTISI

EKİM AYI AKADEMİK TAKVİMİ

01.10.2019 SALI 02.10.2019 ÇARŞAMBA 03.10.2019 PERŞEMBE 04.10.2019 CUMA 05.10.2019 CUMARTESİ 06.10.2019 PAZAR
 
 
 
 
8. SINIFLAR SORU ÇÖZÜM BAŞLANGIÇ ANAOKULU PELİT ÇİKOLATA FABRİKASI GEZİSİ / 8. SINIF ETÜT 8. SINIF LGS DENEME İSTANBUL'UN KURTULUŞU
07.10.2019 PAZARTESİ 08.10.2019 SALI 09.10.2019 ÇARŞAMBA 10.10.2019 PERŞEMBE 11.10.2019 CUMA 12.10.2019 CUMARTESİ 13.10.2019 PAZAR
 
 
 
 
5,6,7.SINIFLAR SORU ÇÖZÜM BAŞLANGIÇ 5,6,7. SINIFLAR ETÜT BAŞLANGIÇ 2,3,4. SINIFLAR HAYVANAT BAHÇESİ GEZİ
14.10.2019 PAZARTESİ 15.10.2019 SALI 16.10.2019 ÇARŞAMBA 17.10.2019 PERŞEMBE 18.10.2019 CUMA 19.10.2019 CUMARTESİ 20.10.2019 PAZAR
 
 
 
 
ANASINIFI TİYATRO OKULİSTİK DENEMELERİ TÜM OKUL
21.10.2019 PAZARTESİ 22.10.2019 SALI 23.10.2019 ÇARŞAMBA 24.10.2019 PERŞEMBE 25.10.2019 CUMA 26.10.2019 CUMARTESİ 27.10.2019 PAZAR
 
 
 
 
28.10.2019 PAZARTESİ 29.10.2019 SALI 30.10.2019 ÇARŞAMBA 31.10.2019 PERŞEMBE
29 EKİM KUTLAMALARI / YARIM GÜN RESMİ TATİL RESMİ TATİL ORTAOKUL TÜRKÇE 1. YAZILI ORTAOKUL MATEMETİK 1. YAZILI  
 
 
 

EYLÜL AYI AKADEMİK TAKVİMİ

01.09.2019 PAZAR
 
 
 
 
02.09.2019 PAZARTESİ 03.09.2019 SALI 04.09.2019 ÇARŞAMBA 05.09.2019 PERŞEMBE 06.09.2019 CUMA 07.09.2019 CUMARTESİ 08.09.2019 PAZAR
ANAOKULU- İLKOKUL-ORTAOKUL ORYANTASYON  
 
 
 
09.09.2019 PAZARTESİ 10.09.2019 SALI 11.09.2019 ÇARŞAMBA 12.09.2019 PERŞEMBE 13.09.2019 CUMA 14.09.2019 CUMARTESİ 15.09.2019 PAZAR
1.YARIYIL BAŞLANGIÇ  
 
 
 
5. SINIF BELİRLEME SINAVI KLÜP SEÇİMLERİ ANA 1, 3 VE 5. SINIF VELİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
16.09.2019 PAZARTESİ 17.09.2019 SALI 18.09.2019 ÇARŞAMBA 19.09.2019 PERŞEMBE 20.09.2019 CUMA 21.09.2019 CUMARTESİ 22.09.2019 PAZAR
 
 
 
 
2, 4, 6, 7. SINIFLAR VELİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
23.09.2019 PAZARTESİ 24.09.2019 SALI 25.09.2019 ÇARŞAMBA 26.09.2019 PERŞEMBE 27.09.2019 CUMA 28.09.2019 CUMARTESİ 29.09.2019 PAZAR
 
 
 
 
8. SINIFLAR LGS DENEME 8. SINIFLAR VELİ TOPLANTISI
30.09.2019 PAZARTESİ